| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XU220460 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $130 ~ $220 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XU220460 çapraz rulo döner rulman, CNC ekipmanlarında ve kule uygulamalarında yüksek sertlik dönme sistemleri için tasarlanmıştır.
Daha büyük bir boyut ve güçlendirilmiş yapısı ile, daha fazla yük kapasitesi, istikrarlı dönüş ve hassas konumlandırma sağlar, bu da zorlu endüstriyel ortamlar için uygun hale getirir.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Başvurular
Bu çapraz rulo rulmanı yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygunduryüksek sertlik, doğru konumlandırma ve yük altında istikrarlı dönüş.
Ana Avantajları
CNC ekipmanlarında işleme doğruluğunu ve sistem istikrarını artırır.
Teknik özellikler
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XU220460 |
| İç çapı (ID) | 356 mm |
| Dış çapı (OD) | 568 mm |
| Genişliği | 64 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Donanımsız |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | CNC Kulesi / Otomasyon Ekipmanı |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
Seçim için ilgili modeller
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | dB | Hayır. | Li. | H | h | Da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| XU060094 | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Neden GQZ Taşımacılığını Seçin?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Kalite Kontrolü
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Şimdi bir alıntı alın.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
Sık Sorulan Sorular
S1: Bu rulman kule uygulamaları için uygun mu?
Evet, XU220460 CNC kule sistemleri ve indeksleme mekanizmaları için tasarlanmıştır.
S2: Kesinliği korurken ağır yükleri kaldırabilir mi?
Evet, yüksek sertlik ve orta ağırlıklı yük altında istikrarlı performans sunuyor.
S3: Özelleştirmeyi destekliyor musunuz?
Evet, teknik çizimlere ve çalışma koşullarına göre özelleştirme yapılabilir.