| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XU180380 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $90 ~ $160 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XU180380 çapraz rulo döner rulman, CNC makinelerinde ve otomasyon ekipmanlarında daha yüksek sertlik ve yük kapasitesi gerektiren hassas dönüş sistemleri için tasarlanmıştır.
Kompakt modellere kıyasla daha büyük bir boyut ve güçlendirilmiş yapısıyla, daha iyi bir istikrar, doğru konumlandırma ve hassas uygulamaları talep eden pürüzsüz rotasyon sağlar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Başvurular
Bu çapraz rulo rulmanı yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygunduryüksek sertlik, istikrarlı dönüş ve kesin konumlandırma.
Ana Avantajları
Otomasyon ve CNC uygulamalarında konumlandırma doğruluğunu ve sistem istikrarını artırır.
Teknik özellikler
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XU180380 |
| İç çapı (ID) | 275 mm |
| Dış çapı (OD) | 485 mm |
| Genişliği | 55 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Donanımsız |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | CNC Makinesi / Otomasyon Ekipmanı |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
Seçim için ilgili modeller
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | dB | Hayır. | Li. | H | h | Da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| XU060094 | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Neden GQZ Taşımacılığını Seçin?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
![]()
![]()
Kalite Kontrolü
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Şimdi bir alıntı alın.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
Sık Sorulan Sorular
S1: Bu rulman hassas CNC uygulamaları için uygun mu?
Evet, XU180380 CNC makineleri ve hassas konumlandırma sistemleri için tasarlanmıştır.
S2: Daha küçük modellere göre avantajı nedir?
Daha yüksek sertlik ve yük kapasitesini sunarken, hassas performansı korur.
S3: Özelleştirmeyi destekliyor musunuz?
Evet, teknik gereksinimlere göre özelleştirme yapılabilir.