| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XU160220 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $45 ~ $80 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA200818N döner rulman, CNC makinelerinde ve endüstriyel ekipmanlarda güvenilir yük kapasitesi ve istikrarlı performans gerektiren büyük çaplı dönüş sistemleri için tasarlanmıştır.
Dengeli bir genişliğe ve optimize edilmiş iç yapıya sahip olan bu sistem, pürüzsüz dönüşü, tutarlı doğruluğu ve ağır çalışma koşullarında güvenilir çalışmayı sağlar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygundurbüyük dönme çapı, istikrarlı yük kapasitesi ve hassas çalışma.
Büyük ekipmanlarda sistem istikrarını ve operasyonel verimliliğini arttırır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA200818N |
| İç çapı (ID) | 728 mm |
| Dış çapı (OD) | 940.1 mm |
| Genişliği | 60 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış veya İç (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | CNC Makinesi / Endüstriyel Ekipman |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | dB | Hayır. | Li. | H | h | Da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1.4 | 112 | 40 | 97 | 6.6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77.5 | 11 | 5.5 |
| XU060094 | 2.4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93.4 | 94.6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1.2 | 145.79 | 76.2 | 133.1 | 6.9 | 8 | 88.9 | 15.87 | 15.87 | - | 111.8 | 11 | 6.35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177.8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119.4 | 120.6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3.6 | 196.85 | 101.6 | 147.8 | 6.9 | 16 | 115.8 | 22.22 | 22.22 | - | 149.6 | 11 | 6.35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124.5 | 214 | 11 | 12 | 144.5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6.9 | 311 | 215.9 | 295.3 | 8.7 | 12 | 231.8 | 25.4 | 25.4 | 263.4 | 264.6 | 13.7 | 8.6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429.4 | 430.6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
![]()
![]()
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman CNC uygulamaları için uygun mu?
Evet, XA200818N büyük CNC döner masalar ve hassas sanayi sistemleri için tasarlanmıştır.
S2: Ağır yükleri kaldırabilir mi?
Evet, dengeli yapısal tasarımla ağır yük altında istikrarlı performans sağlar.
S3: Özelleştirme sunar mısınız?
Evet, uygulama gereksinimlerine ve teknik çizimlere göre özelleştirme yapılabilir.