| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA200818N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $700-900 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA200818N döner yatak, CNC makineleri ve endüstriyel ekipmanlarda güvenilir yük kapasitesi ve kararlı performans gerektiren büyük çaplı dönme sistemleri için tasarlanmıştır.
Dengeli genişliği ve optimize edilmiş iç yapısı ile pürüzsüz dönüş, tutarlı doğruluk ve ağır çalışma koşulları altında güvenilir çalışma sağlar.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner yatak yaygın olarak şunlarda kullanılır:
Şu uygulamalar için uygundur:büyük dönme çapı, kararlı yük kapasitesi ve hassas çalışma.
Büyük ekipmanlarda sistem kararlılığını ve operasyonel verimliliği artırır.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA200818N |
| İç Çap (ID) | 728 mm |
| Dış Çap (OD) | 940.1 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Yatak |
| Dişli Tipi | Harici veya Dahili (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | CNC Makinesi / Endüstriyel Ekipman |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uygun olduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir döner yatak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi Sohbet Et" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman CNC uygulamaları için uygun mu?
Evet, XA200818N, büyük CNC döner tablaları ve hassas endüstriyel sistemler için tasarlanmıştır.
S2: Ağır yükleri kaldırabilir mi?
Evet, dengeli yapısal tasarımı ile ağır yükler altında kararlı performans sağlar.
S3: Özelleştirme sunuyor musunuz?
Evet, uygulama gereksinimlerine ve teknik çizimlere göre özelleştirme mevcuttur.