| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA200810N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $700-900 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA200810N döner yatak, büyük endüstriyel ve ağır makine sistemlerinde çok yüksek yük kapasitesi ve maksimum yapısal rijitlik gerektiren aşırı görev uygulamaları için tasarlanmıştır.
Ekstra geniş tasarımı ve güçlendirilmiş iç yapısı ile zorlu çalışma koşullarında kararlı dönüş, güçlü yük desteği ve uzun süreli güvenilirlik sağlar.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner yatak yaygın olarak şunlarda kullanılır:
Şu gerektiren uygulamalar için uygundur:aşırı yük kapasitesi, büyük dönüş çapı ve maksimum stabilite.
Kritik endüstriyel uygulamalarda maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlar.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA200810N |
| İç Çap (ID) | 730 mm |
| Dış Çap (OD) | 964 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Yatak |
| Dişli Tipi | Harici veya Dahili (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | Ağır Makineler / Endüstriyel Ekipmanlar |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uygun olduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamasına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir döner yatak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi Sohbet Et"'e tıklayın.
S1: Bu rulman aşırı ağır yükler için uygun mu?
Evet, XA200810N çok yüksek yük gereksinimleri olan aşırı görev uygulamaları için tasarlanmıştır.
S2: Bu model hangi endüstrilerde kullanılıyor?
Vinçlerde, madencilik ekipmanlarında ve ağır endüstriyel makinelerde yaygın olarak kullanılır.
S3: Bu rulmanı özelleştirebilir misiniz?
Evet, çalışma koşullarına ve teknik çizimlere göre özelleştirmeyi destekliyoruz.