| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA140753N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $719-789 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
Dış dişli ile XA140753N döner rulman, büyük çaplı dönüş sistemleri için tasarlanmıştır. Bu sistem, vinç makinelerinde ve endüstriyel ekipmanlarda verimli aktarma ve istikrarlı performans gerektirir.
İnce bir profil ve optimize edilmiş iç yapısı ile, güvenilir dönüş, düşük ağırlık ve alan hassas tesisatlara verimli entegrasyon sunar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygundurbüyük çaplı dönüş, verimli güç aktarımı ve kompakt kurulum tasarımı.
![]()
Verimliliği artırır ve vinç sistemlerinde mekanik yükü azaltır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA140753N |
| İç çapı (ID) | 674 mm |
| Dış çapı (OD) | 862.3 mm |
| Genişliği | 50 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış ekipman |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | Yükleyici / Endüstriyel Ekipman |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman büyük vinç sistemleri için uygun mu?
Evet, XA140753N büyük çaplı vinç rotasyonu ve kaldırma ekipmanları için tasarlanmıştır.
S2: Dış dişli tasarımının avantajları nelerdir?
Etkili güç aktarımı ve tahrik sistemleriyle kolay entegrasyon sağlar.
S3: Bu rulman özelleştirilebilir mi?
Evet, çalışma koşullarına ve teknik çizimlere göre özelleştirme yapılabilir.