| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA200720N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $719-730 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA200720N döner rulman, sabit yük desteği ve vinç makinelerinde ve endüstriyel ekipmanlarda güvenilir performans gerektiren büyük çaplı dönüş sistemleri için tasarlanmıştır.
Büyük bir iç çapı ve optimize edilmiş yapısıyla, pürüzsüz dönüşü, dengeli yük dağılımını ve zorlu çalışma koşullarında tutarlı çalışmayı sağlar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygundurbüyük dönme çapı, istikrarlı yük kapasitesi ve sürekli çalışma.
![]()
Kiremit sistemlerinde operasyonel istikrar ve verimliliği artırır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA200720N |
| İç çapı (ID) | 630 mm |
| Dış çapı (OD) | 844.3 mm |
| Genişliği | 59 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış veya İç (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | Yükleyici / Endüstriyel Ekipman |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman büyük vinç sistemleri için uygun mu?
Evet, XA200720N büyük çaplı vinç rotasyon ve kaldırma sistemleri için tasarlanmıştır.
S2: Sürekli çalışmayı destekleyebilir mi?
Evet, sürekli çalışma koşullarında istikrarlı ve sorunsuz performans sağlar.
S3: Özelleştirme hizmetleri sunar mısınız?
Evet, uygulama gereksinimlerine ve çizimlerine göre özelleştirmeyi destekliyoruz.