| Marka Adı: | TIMKEN |
| Model Numarası: | NP202144 / NP124961 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $35-40 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
kombine radyal ve eksenel yüklere dayanacak şekilde tasarlanmıştır, yüksek sertlik, düşük sürtünme ve güvenilir performans sağlar,Araç tahrik sistemlerinde düzgün güç aktarımını sağlamakGQZ Bearing, bu otomotiv sınıfı rulmanı sıkı kalite kontrolü, OEM uyumluluğu ve otomobil parçaları dağıtımcıları ve tamirhaneler için hızlı teslimatla tedarik ediyor.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | NP202144/NP124961 |
| İç çapı (ID) | 45.252 mm |
| Dış çapı (OD) | 83.058 mm |
| Genişliği | 17.9 mm |
| Yapı | Taper Roller Bearing |
| Donanım Türü | Dış veya İç (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | CNC Makine / vinç ekipmanları |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
![]()
![]()
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| Model | d | D | T | Ağırlık |
|---|---|---|---|---|
| 33005 | 25 | 47 | 17 | 0.131 |
| 33006 | 30 | 55 | 20 | 0.208 |
| 33007 | 35 | 62 | 21 | 0.267 |
| 33008 | 40 | 68 | 22 | 0.322 |
| 33009 | 45 | 75 | 24 | 0.414 |
| 33010 | 50 | 80 | 24 | 0.452 |
| 33011 | 55 | 90 | 27 | 0.672 |
| 33012 | 60 | 95 | 27 | 0.713 |
| 33013 | 65 | 100 | 27 | 0.758 |
| 33014 | 70 | 110 | 31 | 1.110 |
| 33015 | 75 | 115 | 31 | 1.180 |
| 33016 | 80 | 125 | 36 | 1.650 |
| 33017 | 85 | 130 | 36 | 1.750 |
| 33018 | 90 | 140 | 39 | 2.157 |
| 33019 | 95 | 145 | 39 | 2.300 |
| 33020 | 100 | 150 | 39 | 2.400 |
| 33021 | 105 | 160 | 43 | 3.050 |
| 33022 | 110 | 170 | 47 | 3.775 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
S1: NP202144 / NP124961 rulmanları özelleştirilebilir mi?
A: Evet. Malzeme, hassaslık derecesi, kafese türü ve yağlama OEM otomotiv projeleri için özelleştirilebilir.
S2: Toplu siparişler için teslim süresi nedir?
A: Stok siparişleri 2-5 gün içinde gönderilir. Özel üretim genellikle 15-30 gün alır.
S3: Özel etiket ve ambalajlama destekler misiniz?
A: Evet. Otomobil parçaları distribütörleri için lazer işareti ve özel ambalaj mevcuttur.