| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA240685N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $725~ $740 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA240685N döner yatak, CNC makineleri ve vinç ekipmanlarında yüksek yük kapasitesi ve mükemmel yapısal stabilite gerektiren büyük çaplı dönme sistemleri için tasarlanmıştır.
Geniş bir kesit ve güçlendirilmiş iç tasarımla, ağır yükler altında güvenilir performans sunar ve zorlu endüstriyel ortamlarda tutarlı dönüş sağlar.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner yatak yaygın olarak şunlarda kullanılır:
Şu uygulamalar için uygundur:yüksek yük kapasitesi, büyük dönme çapı ve kararlı sürekli çalışma.
Büyük ölçekli ekipmanlarda sistem stabilitesini ve operasyonel güvenliği artırır.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA240685N |
| İç Çap (ID) | 577 mm |
| Dış Çap (OD) | 830.1 mm |
| Genişlik | 68 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Yatak |
| Dişli Tipi | Dış veya İç (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | CNC Makinesi / Vinç Ekipmanları |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler istek üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uygun olduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir döner yatak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi Sohbet Et" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman büyük vinç sistemleri için uygun mu?
Evet, XA240685N büyük ölçekli vinç dönüşü ve ağır hizmet tipi kaldırma sistemleri için tasarlanmıştır.
S2: Ağır kombine yükleri destekleyebilir mi?
Evet, yüksek stabilite ile eksenel, radyal ve moment yükleri altında iyi performans gösterir.
S3: Özelleştirme hizmetleri sağlıyor musunuz?
Evet, çalışma koşullarına ve teknik çizimlere göre özelleştirme sunuyoruz.