| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA140640N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $500~ $530 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA140640N dış dişli ile kaydırma rulmanı, verimli güç aktarımı ve vinç sistemlerinde istikrarlı performans gerektiren büyük çaplı dönüş uygulamaları için tasarlanmıştır.
Nispeten ince bir profil ve optimize edilmiş yapısı ile, kurulum verimliliğini ve ağırlığını azaltırken güvenilir dönüş gerektiren ekipmanlar için idealdir.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu kaydırma rulmanı aşağıdakilere uygundur:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için tasarlanmıştırverimli aktarım, istikrarlı dönüş ve alan tasarrufu kurulumları.
Çalışma verimliliğini artırır ve vinç sistemlerinde mekanik yükü azaltır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA140640N |
| İç çapı (ID) | 571 mm |
| Dış çapı (OD) | 742.3 mm |
| Genişliği | 50 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış ekipman |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | Yükleyici / İnşaat Ekipmanı |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
S1: Bu rulman vinç sistemleri için uygun mu?
Evet, XA140640N vinç rotasyon ve kaldırma ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
S2: Dış dişli tasarımının avantajları nelerdir?
Etkili güç aktarımı ve tahrik sistemleriyle daha kolay entegrasyon sağlar.
S3: Bu rulman özelleştirilebilir mi?
Evet, teknik gereksinimlere ve çalışma koşullarına göre özelleştirmeyi destekliyoruz.