| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA160596N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $500~ $530 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA160596N döner rulman, vinç makineleri ve endüstriyel döner sistemlerde stabil dönüş ve dengeli yük performansı için tasarlanmıştır.
Orta genişlik ve optimize edilmiş iç yapısı ile tipik çalışma koşulları altında güvenilir çalışma, pürüzsüz hareket ve tutarlı doğruluk sağlar.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak şunlarda kullanılır:
Şu gerektiren uygulamalar için uygundur:stabil dönüş, dengeli yük kapasitesi ve güvenilir uzun süreli çalışma.
Kaldırma ekipmanlarında operasyonel stabiliteyi ve verimliliği artırmaya yardımcı olur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA160596N |
| İç Çap (ID) | 510 mm |
| Dış Çap (OD) | 712.3 mm |
| Genişlik | 55 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Rulman |
| Dişli Tipi | Harici veya Dahili (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | Vinç Makinesi / Endüstriyel Ekipman |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uygun olduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlıyoruz.
Güvenilir bir döner rulman tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi Sohbet Et" düğmesine tıklayın.