| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA240574N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $300~ $390 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
XA240574N döner rulman, özellikle CNC makinelerinde ve vinç sistemlerinde yüksek istikrar ve güçlü yük desteği gerektiren ağır görevli dönüş uygulamaları için tasarlanmıştır.
Ekstra geniş bir tasarım ve güçlendirilmiş yapısıyla, kombinasyon yükleri ve zorlu çalışma koşulları altında daha fazla sertlik ve güvenilir performans sağlar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak kullanılır:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için uygundurYüksek kararlılık, kombinasyon yük kapasitesi ve sürekli çalışma.
Zorlu ortamlarda operasyonel istikrarı ve güvenliği artırır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA240574N |
| İç çapı (ID) | 480 mm |
| Dış çapı (OD) | 695 mm |
| Genişliği | 77 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış veya İç (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | CNC Makine / vinç ekipmanları |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
Evet, XA240574N vinç rotasyon sistemleri ve ağır kaldırma ekipmanları için tasarlanmıştır.
Evet, sabit performansla eksenel, radyal ve moment yüklerini destekler.
Evet, iş koşullarına ve çizimlere göre özelleştirme yapılabilir.