| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA260560N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $359~ $370 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
Dış dişli ile XA260560N kaydırma rulmanı, büyük CNC ekipmanlarında ve endüstriyel sistemlerde ağır yük dönmesi ve artan istikrar için tasarlanmıştır.
Daha geniş bir yapısı ve güçlendirilmiş iç tasarımı ile, zorlu çalışma koşullarında mükemmel yük kapasitesi ve güvenilir performans sağlar.
Proje için 24 saat içinde bir teklif alın.
Bu döner rulman ideal olarak:
İhtiyaç duyulan uygulamalar için tasarlanmıştırYüksek yük kapasitesi, istikrarlı dönüş ve uzun süre dayanıklılık.
Dayanıklı çalışmayı ve ağır yük ortamlarında uzun süreli hizmet ömrünü sağlamaya yardımcı olur.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA260560N |
| İç çapı (ID) | 456 mm |
| Dış çapı (OD) | 708 mm |
| Genişliği | 68 mm |
| Yapı | Çapraz rulo kaydırma rulmanı |
| Donanım Türü | Dış ekipman |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Taşımalı Çelik |
| Uygulama | Ağır CNC Ekipmanı / Endüstriyel Sistemler |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
Detaylı çizimler ve özel özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin başvurunuza uygun olduğundan emin değilsiniz?
Müşterilerimizin hassasiyeti, güvenilirliği ve uzun vadeli performansı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir yuvarlak tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Soruşturmanızı bugün gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için "Şimdi sohbet edin" düğmesine tıklayın.
Evet, XA260560N yüksek yük kapasitesi ve ağır endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Evet, boyutlar, takım türü ve performans gereksinimleri özelleştirilebilir.
CNC ekipmanlarında, endüstriyel makinelerde ve ağır dönen sistemlerde yaygın olarak kullanılır.