| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA140540N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $409~ $430 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 5-8 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,T/T |
Harici dişlili XA140540N döner rulman, CNC makineleri ve otomatik ekipmanlarda hassas dönüş ve kararlı performans için tasarlanmıştır.
Kompakt yapısı ve optimize edilmiş yük dağılımı ile bu model, yüksek doğruluk, pürüzsüz hareket ve güvenilir uzun süreli çalışma gerektiren uygulamalar için idealdir.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner rulman şunlar için uygundur:
Şu uygulamalar için tasarlanmıştır:hassas konumlandırma, pürüzsüz dönüş ve kompakt kurulum alanı.
Hassas ekipmanlarda sistem verimliliğini ve konumlandırma doğruluğunu artırır.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA140540N |
| İç Çap (ID) | 471 mm |
| Dış Çap (OD) | 640.3 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Rulman |
| Dişli Tipi | Harici Dişli |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | CNC Makinesi / Otomasyon Ekipmanları |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uyduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamasına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlamak.
Güvenilir bir döner rulman tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Bizimle doğrudan iletişime geçmek için 'Şimdi Sohbet Et'e tıklayın.
Evet, dişli tipi, boyutu ve özellikleri gereksinimlerinize göre özelleştirilebilir.
Standart modeller: 5-8 iş günü. Özel ürünler özelliklere bağlıdır.
Evet, XA140540N, CNC döner tablaları ve otomasyon ekipmanları gibi hassas dönüş sistemleri için tasarlanmıştır.