| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XA260475N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $368 ~ $380 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
XA260475N döner rulman, özellikle CNC makineleri ve endüstriyel ekipmanlarda yüksek yük ve hassas dönüş uygulamaları için tasarlanmıştır.
Sağlam yapısı ve kararlı performansı ile zorlu çalışma koşullarında pürüzsüz dönüş ve uzun hizmet ömrü sağlar.
Projeniz için 24 saat içinde teklif alın.
Bu döner rulman yaygın olarak şunlarda kullanılır:
Yüksek hassasiyet, sürekli dönüş ve kararlı çalışma için uygundur.
![]()
İşleme doğruluğunu ve ekipman kararlılığını iyileştirmeye yardımcı olur.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XA260475N |
| İç Çap (ID) | 382 mm |
| Dış Çap (OD) | 598.2 mm |
| Genişlik | 65 mm |
| Yapı | Çapraz Makaralı Döner Rulman |
| Dişli Tipi | Harici veya Dahili (özelleştirilebilir) |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Rulman Çeliği |
| Uygulama | CNC Makinesi / Endüstriyel Ekipman |
| Özelleştirme | Mevcut |
Detaylı çizimler ve özelleştirilmiş özellikler talep üzerine mevcuttur.
| INA | Ağırlık (Kg) |
Da | di | La | na | Db | Li | H | h | b | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Hangi modelin uygulamanıza uygun olduğundan emin değil misiniz? Seçim desteği için bizimle iletişime geçin.
Müşterilerin hassasiyet, güvenilirlik ve uzun vadeli performansı sağlamasına yardımcı oluyoruz.
Her rulman için tutarlı kaliteyi sağlıyoruz.
Güvenilir bir döner rulman tedarikçisi mi arıyorsunuz?
Şunları almak için bugün sorgunuzu gönderin:
Doğrudan bizimle iletişime geçmek için 'Şimdi Sohbet Et'e tıklayın.
S1: Özel döner rulmanlar sağlayabilir misiniz?
Evet, çizimlere veya çalışma koşullarına dayalı OEM ve özel tasarımları destekliyoruz.
S2: Teslimat süreniz nedir?
Standart modeller: 7-15 gün. Özel ürünler özelliklere bağlıdır.
S3: Bu rulman CNC makineleri için uygun mu?
Evet, XA260475N, CNC döner tablaları gibi hassas dönüş sistemleri için tasarlanmıştır.