| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XRA160407N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $268 ~ $280 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXA160407N dış dişli ile çapraz rulo döşenmiş halka rulmanıiçin tasarlanmıştır.yüksek yük kapasitesi, hassas dönüş ve güvenilir çalışmaiçindevinç ve ağır makine uygulamaları.
Bu...Dış takım tasarımıizin verirSürücü sistemleriyle doğrudan entegrasyon,Çapraz rulo yapısı...güvenlipürüzsüz dönüş ve çok yönlü yük desteği.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XA160407N |
| Türü | Çapraz Roller Slew Ring Lageri |
| Donanım Türü | Dış ekipman |
| Kimlik | 335 mm |
| Aşırı doz | 503.3 mm |
| Genişliği | 50 mm |
| Malzeme | GCr15 krom çelik |
| Kesinlik | P5 / P4 |
| Yapı | Kompakt Entegre |
| Yağlama | Yağ / Yağ |
| INA | Ağırlık (Kg) |
Evet. | Di | La | Hayır. | Db | Li. | H | h | b | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XA120235N | 13 | 318.8 | 171 | 275 | 12 | 13 | 195 | 40 | 35 | 35 | 312 | 4 | 78 |
| XA180309N | 30 | 408.4 | 235 | 235 | 24 | 13 | 259 | 60 | 52.5 | 52.5 | 400 | 5 | 80 |
| XA160407N | 33 | 503.3 | 335 | 335 | 30 | 13 | 359 | 50 | 45 | 45 | 495 | 5 | 99 |
| XA260475N | 64 | 598.2 | 385 | 382 | 36 | 16 | 410 | 65 | 60 | 60 | 588 | 6 | 98 |
| XA140540N | 39 | 640.3 | 471 | 471 | 40 | 13 | 495 | 48 | 41 | 41 | 630 | 6 | 105 |
| XA260560N | 90 | 708 | 456 | 456 | 28 | 18 | 496 | 68 | 61 | 61 | 690 | 10 | 69 |
| XA240574N | 84 | 695 | 480 | 480 | 18 | 18 | 508 | 77 | 42 | 42 | 685 | 5 | 137 |
| XA160596N | 63 | 712.3 | 510 | 510 | 24 | 18 | 421 | 55 | 48 | 48 | 702 | 6 | 117 |
| XA140640N | 50 | 742.3 | 571 | 571 | 44 | 13 | 595 | 50 | 43 | 43 | 732 | 6 | 122 |
| XA240685N | 115 | 830.1 | 577 | 577 | 24 | 22 | 617 | 68 | 61 | 61 | 816 | 8 | 102 |
| XA200720N | 87 | 844.3 | 630 | 630 | 30 | 18 | 662 | 59 | 52 | 52 | 834 | 6 | 139 |
| XA140753N | 65 | 862.3 | 674 | 674 | 28 | 18 | 706 | 50 | 43 | 43 | 852 | 6 | 142 |
| XA200810N | 158 | 964 | 730 | 730 | 24 | 18 | 762 | 90 | 73 | 73 | 944 | 8 | 118 |
| XA200818N | 100 | 940.1 | 728 | 728 | 36 | 18 | 760 | 60 | 53 | 53 | 930 | 6 | 155 |
| XA280845N | 200 | 1008 | 730 | 730 | 40 | 22 | 770 | 87 | 80 | 80 | 990 | 10 | 99 |
| XA220895N | 145 | 1038.1 | 790 | 790 | 32 | 22 | 830 | 68 | 61 | 61 | 1024 | 8 | 128 |
| XA280995N | 212 | 1158 | 882 | 882 | 40 | 22 | 922 | 83 | 73 | 73 | 1140 | 10 | 114 |
Fiyatlar, çizimler ve teslimat detayları için bugün sorgularınızı gönderin.
Çekirdek projeleriniz için hızlı teklif ve özel çözümler sunuyoruz.