| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSA141094N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $580 ~ $1080 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
Bu XSA141094N çapraz makaralı döner yatak harici dişli yüksek hassasiyetli dönüş, güçlü rijitlik ve ağır yük performansı sunar.
Yaygın olarak CNC döner tablaları, otomasyon sistemleri ve büyük endüstriyel ekipmanlarda uygulanır ve istikrarlı hareket, doğru konumlandırma ve uzun hizmet ömrü sunar.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XSA141094N |
| Tip | Çapraz Makaralı Döner Yatak |
| Dişli Tipi | Harici Dişli |
| İç Çap | 1024 mm |
| Dış Çap | 1198.1 mm |
| Genişlik | 56 mm |
| Malzeme | GCr15 Krom Çelik |
| Hassasiyet | P5 / P4 |
| Yapı | Kompakt Entegre |
| Yağlama | Gres / Yağ |
| INA | Ağırlık (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Ön Yük | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Evet, 2D / 3D çizimler mevcuttur
Evet, deneme siparişleri desteklenmektedir
Standart: 7-15 gün
Özel: 15-30 gün
Hassas taşlama + ön yük kontrolü + tam denetim
Fiyat, çizimler ve teslimat süresi almak için hemen sorgunuzu gönderin.
Uygulamanız için hızlı yanıt ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.