| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSA140944N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $580 ~ $880 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
Bu XSA140944N çapraz makaralı döner yatak harici dişli yüksek hassasiyetli döner hareket, yüksek rijitlik ve ağır yük kapasitesi ile geliştirin.
Yaygın olarak CNC döner tablaları, otomasyon sistemleri ve endüstriyel makinelerde kullanılır ve stabil dönüş, doğru konumlandırma ve uzun hizmet ömrü ile geliştirin.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XSA140944N |
| Tip | Çapraz Makaralı Döner Yatak |
| Dişli Tipi | Harici Dişli |
| İç Çap | 874 mm |
| Dış Çap | 1046.1 mm |
| Genişlik | 56 mm |
| Malzeme | GCr15 Krom Çelik |
| Hassasiyet | P5 / P4 |
| Yapı | Kompakt Entegre |
| Yağlama | Gres / Yağ |
✔ Çapraz makara yapısı = yüksek doğruluk
90°'de yerleştirilmiş makaralar, sorunsuz dönüş ve hassas konumlandırma sağlar
✔ Harici dişli = verimli aktarım
Ek bileşenleri azaltır ve sistem verimliliğini artırır
✔ Kombine yükler altında yüksek rijitlik
Eksenel + radyal + eğilme momenti yüklerini kararlılıkla karşılar
✔ Kompakt ve dayanıklı tasarım
Sınırlı alana sahip zorlu endüstriyel ortamlar için uygundur
CNC döner tablaları ve indeksleme sistemleri
Otomasyon ekipmanları ve montaj hatları
Endüstriyel makineler ve ağır hizmet döner sistemleri
Hassas konumlandırma ve muayene ekipmanları
| INA | Ağırlık (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Ön yük | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Sisteminizi XSA140544N Harici Dişli Döner Yatak ile geliştirin.
Fiyatlandırma, numuneler veya teknik danışmanlık için bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin!