| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSA140844N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $580 ~ $880 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSA140844N dış dişli ile çapraz rulo döşeme halka rulmanıiçin tasarlanmıştıryüksek sertlik, hassas dönüş ve istikrarlı performanszorlu endüstriyel ortamlarda.
İdealEndüstriyel robotlar, alet makineleri ve otomatik dönen sistemler,pürüzsüz hareket, doğru konumlandırma ve uzun kullanım ömrü.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Model | XSA140844N |
| Türü | Çapraz Roller Slew Ring Lageri |
| Donanım Türü | Dış ekipman |
| Kimlik | 774 mm |
| Aşırı doz | 950.1 mm |
| Genişliği | 56 mm |
| Malzeme | GCr15 krom çelik |
| Kesinlik | P5 / P4 |
| Yapı | Kompakt Entegre |
| Yağlama | Yağ / Yağ |
| INA | Ağırlık (Kg) | Evet. | Di | Di | Da | La | Li. | Ni | Hayır. | A | B | C | D | Ön yükleme | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Fiyatları, çizimleri ve teslimat detaylarını almak için bugün sorgularınızı gönderin.
Hızlı teklifleri ve projeniz için özel çözümleri destekliyoruz.