| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSA140744N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $580 ~ $880 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
Bu XSA140744N Çapraz Makaralı Döner Rulman, Harici Dişli için tasarlanmıştır yüksek hassasiyetli döner hareket, yüksek yük kapasitesi ve kompakt kurulum.
Yaygın olarak kullanılır CNC döner tablaları, otomasyon sistemleri ve hassas ölçüm ekipmanları, sağlayarak kararlı dönüş, yüksek rijitlik ve uzun hizmet ömrü.
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Model | XSA140744N |
| Tip | Çapraz Makaralı Döner Rulman |
| Dişli Tipi | Harici Dişli |
| İç Çap | 674 mm |
| Dış Çap | 838.1 mm |
| Genişlik | 56 mm |
| Malzeme | GCr15 Krom Çelik |
| Hassasiyet | P5 / P4 |
| Yapı | Kompakt Entegre |
| Yağlama | Gres / Yağ |
| INA | Ağırlık (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Ön Yük | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Evet, onay için 2D / 3D çizimler mevcuttur
Evet, deneme siparişleri desteklenmektedir
Standart: 7-15 gün
Özel: 15-30 gün
Hassas taşlama + ön yük kontrolü + tam denetim
Ekipmanınızı XSA140744N ile yükseltin Dişli Döner Rulman.Fiyatlandırma, numuneler veya teknik danışmanlık için bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin!