| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XR855053 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $519-$530 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
XSI140744N Dişli Döner Rulmankompakt, yüksek hassasiyetliçapraz makaralı döner yatakiçin tasarlandıvinç sistemleri, ekskavatör parçaları, CNC makineleri ve endüstriyel otomasyon ekipmanları. boyutları ile648x814x56mm, Budişli döner yatakverimli tork iletimi, düzgün dönüş ve yüksek yük kapasitesi sağlar.
ile inşa edilmişçapraz silindirik makaralı yapı, destekliyorradyal, eksenel ve moment yükleri aynı andaiçin ideal hale getiriyorvinç çevirme sistemleri, ekskavatör döndürme platformları ve ağır iş makinesi uygulamaları.
Budişli çapraz makaralı döner yatakteklifleryüksek sertlik, kompakt tasarım ve istikrarlı performansyaygın olarak kullanılaninşaat makineleri, vinç ekipmanları, ekskavatörler ve otomasyon sistemleri.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Modeli | XSI140744N |
| İç Çap (ID) | 648mm |
| Dış Çap (OD) | 814mm |
| Genişlik (H) | 56mm |
| Tip | Döner Rulman (Dişli) |
| Yapı | Çapraz Silindirik Makaralar |
| Malzeme | Rulman Çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Gelenek |
| Başvuru | Vinç Sistemleri, Ekskavatörler, İnşaat Makinaları |
| INA | Ağırlık (Kg) | baba | di | di | da | La | Li | hayır | A | B | C | D | Ön yükleme | Yapmak | M | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0,06 | 0,06 | 0.11 | 0,09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0,07 | 0,07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Ekipmanınızı ile yükseltinXSI140744N Dişli Döner Rulman.
Bugün GQZ Rulman ile iletişime geçinFiyatlandırma, numuneler veya teknik danışmanlık için!