| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSI140544N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $369-$379 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T,Western Union,D/A,D/P |
BuXSI140544N İç dişli sürüş halkasıÇok kompakt, yüksek hassasiyetliiç dişlili çapraz rulo yuvarlak, için tasarlanmışvinç parçaları, CNC makine bileşenleri, döner masalar ve endüstriyel otomasyon sistemleriBoyutları:444x614x56mmBu...İç çarklı kaydırma rulmanıverimli tork aktarımı, pürüzsüz dönüş ve yüksek yük kapasitesini sağlar.
Bir...Çapraz silindirli rulo yapısı, destekler.aynı anda radyal, eksenel ve moment yükleri, bu yüzden idealvinç döner sistemleri, döner masa rulmanları ve hassas makine uygulamaları.
Bu...İç vites çapraz rulo rulmanıtekliflerkompakt tasarım, yüksek sertlik ve istikrarlı performans, yaygın olarak kullanılırvinç ekipmanları, inşaat makineleri, CNC sistemleri ve otomasyon uygulamaları.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | XSI140544N |
| İç çapı (ID) | 444 mm |
| Dış çapı (OD) | 614 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Döner halka rulmanı (iç dişli) |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | Vücutları ve vücutları için kullanılan maddeler: |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | Di | Da | La | Li. | Ni/na | A | B | C | D | Ön yükleme | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
S1: XSI140544N'in iç dişli var mı?
A1: Evet, iç tahrik sistemleri için entegre bir iç vitese sahiptir.
S2: vinç uygulamaları için uygun mu?
A2: Evet, vinç sürükleme sistemleri ve kaldırma ekipmanları için tasarlanmıştır.
S3: Bu rulman özelleştirilebilir mi?
A3: Evet, dişli türü, önceden yükleme ve doğruluk sınıfı için özelleştirme sunuyoruz.
SisteminiziXSI140544N İç Düğüm Çarkı Yüzük Taşıması.
Bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin.Fiyatlar, numuneler veya teknik danışmanlık için!