| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSI140414N |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $359-$365 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSI140414N Süzme halka rulmanıÇok kompakt, yüksek hassasiyetliÇapraz rulo rulmanıiçin tasarlanmıştırCNC makine parçaları, dönen masalar, robotik ve endüstriyel otomasyon sistemleriBoyutları:325x484x56mmBu...Döner rulmanpürüzsüz dönüş, yüksek sertlik ve verimli yük yönetimi sağlar.
Bir...Çapraz silindirli rulo yapısı, destekler.aynı anda radyal, eksenel ve moment yükleri, bu yüzden idealhassas konumlandırma sistemleri, döngüleme masası rulmanları ve CNC makine uygulamaları.
Bu...kompakt çapraz rulo yuvarlama rulmanıteklifleristikrarlı performans, alan tasarrufu tasarımı ve uzun hizmet ömrü, yaygın olarak kullanılırOtomasyon ekipmanları, CNC sistemleri, robotik ve endüstriyel makineler.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | XSI140414N |
| İç çapı (ID) | 325 mm |
| Dış çapı (OD) | 484 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Döner halka rulmanı |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | CNC Makine Parçaları, Robotik, Otomasyon Ekipmanı |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | Di | Da | La | Li. | Ni/na | A | B | C | D | Ön yükleme | yap | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Çapraz silindirli yuvarlaklarla kompakt bir döner halka rulman.
A2: Evet, yüksek hassasiyetli CNC ve otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır.
A3: Evet, önceden yükleme, doğruluk sınıfı ve malzemeler için özelleştirme mevcuttur.
SisteminiziXSI140414N Süzme halka çapraz rulo rulmanı.
Bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin.Fiyatlar, numuneler veya teknik danışmanlık için!