| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSU140944 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $1209-$1230 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSU1410944 Döner rulmanYüksek bir hassastırÇapraz silindirli rulo rulmanıiçin tasarlanmıştırCNC makine parçaları, dönen masalar, endüstriyel otomasyon ve ağır iş ekipmanlarıBoyutları:1024x1164x56mmBu...büyük döner rulmanpürüzsüz dönüş, yüksek sertlik ve mükemmel yük kapasitesi sağlar.
BirÇapraz rulo yapısı, destekler.aynı anda radyal, eksenel ve moment yükleri, bu yüzden idealCNC makineleri, döner masa rulmanları ve hassas konumlandırma sistemleri.
Bu...Çapraz rulo yuvarlama rulmanıtekliflerkompakt tasarım, istikrarlı performans ve uzun kullanım ömrü, yaygın olarak kullanılırCNC ekipmanları, otomasyon sistemleri, robotik ve endüstriyel makine uygulamaları.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | XSU1410944 |
| İç çapı (ID) | 1024 mm |
| Dış çapı (OD) | 1164 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Sıçrama rulmanı |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | CNC Makine Parçaları, Döner Masalar, Otomasyon Sistemleri |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | Ni/na | Li. | Di | Da | A | B | C | D | Ön yükleme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Çapraz silindirli rulo yapısı olan bir kaydırma rulmanıdır.
A2: Evet, yüksek hassasiyetli CNC ve otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır.
A3: Evet, önceden yükleme, doğruluk sınıfı ve malzemeler için özelleştirmeyi destekliyoruz.
SisteminiziXSU1410944 Çapraz rulo kaydırma rulmanı.
Bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin.Fiyatlar, numuneler veya teknik danışmanlık için!