| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSU140944 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $1009-$1030 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSU140944 Dönen Dönen Dönen LageriYüksek bir hassastırÇapraz rulo yuvarlama rulmanıiçin tasarlanmıştırvinç makineleri, CNC ekipmanları, döner masalar ve endüstriyel otomasyon sistemleriBoyutları:874x1014x56mmBu...Döner rulman ve aletverimli tork aktarımı, pürüzsüz dönüş ve yüksek yük kapasitesini sağlar.
Bir...Çapraz silindirli rulo yapısı, destekler.aynı anda radyal, eksenel ve moment yükleri, bu yüzden idealvinç döner sistemleri, döner masa rulmanları ve ağır iş makinelerinin parçaları.
Bu...dişli çapraz rulo rulmanıteklifleryüksek sertlik, kompakt tasarım ve istikrarlı performans, yaygın olarak kullanılırİnşaat makineleri, CNC makine parçaları, vinç ekipmanları ve otomasyon uygulamaları.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | XSU140944 |
| İç çapı (ID) | 874 mm |
| Dış çapı (OD) | 1014 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Dönen rulman ve dişli |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | Yükleyici Makineleri, CNC Ekipmanı, Döner Sistemler |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | Ni/na | Li. | Di | Da | A | B | C | D | Ön yükleme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Evet, verimli tork aktarımı için entegre bir vitese sahiptir.
A2: Evet, özellikle vinç sürükleyici sistemleri ve ağır makineler için tasarlanmıştır.
A3: Evet, dişli türü, önceden yükleme ve doğruluk sınıfı için özelleştirmeyi destekliyoruz.