| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSU140744 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $719-$730 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSU140744 Yumruklu Yüzük TaşımasıYüksek hassasiyetliÇapraz rulo rulmanıCNC makine parçaları, döner masalar ve endüstriyel otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır.674mm iç çapı, 814mm dış çapı ve 56mm genişliği, kompakt yapı, üstün sertlik ve mükemmel dönüş doğruluğu sağlar.
Çapraz bir rulo yapısına sahip olan bu rulman, pürüzsüz hareket, yüksek istikrar ve tekdüze yük dağılımını sağlar.hassas konumlandırma ve yüksek performanslı CNC uygulamaları için idealdir.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | XSU140744 |
| İç çapı (ID) | 674 mm |
| Dış çapı (OD) | 814 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Döner halka rulmanı |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | CNC Makine Parçası, Döner Masaüstü, Otomasyon Ekipmanı |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | Ni/na | Li. | Di | Da | A | B | C | D | Ön yükleme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
S1: XSU140744'ü CNC uygulamaları için uygun kılan nedir?A1: Yüksek hassasiyeti ve çapraz rulo yapısı doğru ve istikrarlı dönüşü sağlar.
S2: Döner masalar için uygun mu?A2: Evet, çevirme masasında ve konumlandırma sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
S3: Özelleştirmeyi destekliyor musunuz?A3: Evet, önceden yükleme, hassaslık derecesi ve malzemeler için özelleştirme mevcuttur.
CNC performansınızıXSU140744 Yüksek hassasiyetli kaydırma halka rulmanı.Bugün GQZ Bearing ile iletişime geçin.Fiyatlar, numuneler veya teknik danışmanlık için!