| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XSU140544 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $409-$420 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
BuXSU140544 Döner rulman ekipmanlarıYüksek hassasiyetliÇapraz silindirli rulo yuvarlatma tahtası rulmanıYumruklar, döner platformlar ve endüstriyel makineler için tasarlanmıştır.474mm iç çapı, 614mm dış çapı ve 56mm genişliği, verimli tork aktarımı ve istikrarlı rotasyon için bir vites yapısı entegre eder.
Çapraz silindirli rulolarla, bu rulman yüksek sertlik, pürüzsüz hareket ve mükemmel yük dağılımını sağlar.Kırkanma sistemleri ve ağır işleme dönüştürücü uygulamaları için ideal hale getirir.
| Model | XSU140544 |
| İç çapı (ID) | 474 mm |
| Dış çapı (OD) | 614 mm |
| Genişlik (H) | 56 mm |
| Türü | Dönüştürme rulmanı (dönüştürme ile) |
| Yapı | Çapraz Silindrik Roller |
| Malzeme | Taşıma çelik |
| Doğruluk Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Ön yükleme | Geleneksel |
| Uygulama | Yumruklar, Döner Masalar, Endüstriyel Makineler |
| INA | Ağırlık (kg) | Evet. | Di | La | Ni/na | Li. | Di | Da | A | B | C | D | Ön yükleme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A1: Evet, torp verimi için entegre bir vitese sahiptir.
A2: Evet, vinç dönen ve ağır görevli çevirme masası sistemleri için tasarlanmıştır.
A3: Evet, dişli türü, önceden yükleme ve doğruluk sınıfı için özelleştirmeyi destekliyoruz.