| Marka Adı: | As Per Request |
| Adedi: | 3 |
| fiyat: | $22-25 |
F-123471.03 Otomotiv İğneli Makaralı Rulman ; F123471.03 Oto Şanzıman Rulmanı 25*40*28.5mm
Açıklama:
| Rulman Modeli | F-123471.03 |
| Menşe Ülke | ALMANYA |
| Stok Miktarı.(adet) | 280.adet (Daha fazlası yolda) |
| Uygulama | Otomotiv |
| Sıra No. |
Tek Sıra |
| d - İç Çap | 24.5mm |
| D - Dış Çap | 40mm |
| B - Genişlik | 28.5mm |
| Ağırlık / Kütle (KG) | 0.08KG |
| Rulman Tipi | Makaralı Rulman |
| Yapı | İğneli Makaralı Rulman |
| Teslim Süresi | STOKTA |
| GTİP KODU | 8482400000 |
Satın almak isterseniz F-123471.03 Rulman.aşağıda verilen SKYPE / WhatsApp / E-posta ile Tommy ile iletişime geçmekten çekinmeyin:SKYPE
| gqbearing | WhatsApp / Web Sohbeti |
| +86 18261541498 | Ayrıca, aşağıda stokta bulunan Oto Rulmanlarımız da bulunmaktadır: |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
574963
| F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 | 1982F/1924A |
| 565866 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| HM801346/10 | HM801346/10 | 572791B |
| RNU304 | F-210000 | 578184B |
| F-95117 | 16150/16284 | F-122502/2RSN |
| SF06A24 | BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | F-555102.01 |
| 3TM-6205X30/26 | HM88547/10 | 387A/382S |
| SX05A87NCS30PX1 | SX05A52 | LM29749/11 |
| F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 | 580704 |
| F-122502/2RSN | SF06A24 | NP618892/NP355857 |
| F-123391.1 | SC05A61 | F-223356-551 |
| BT1-0085/HM88510 | SC05A61 | F-223356-551 |
| HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 | BB1B363228DB |
| STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 | BB1B363171 |
| 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 | VKBA3588 |
| F-232032 | SX05A63NCS30PX1 | BAH-0106B |
| BB1B362937 | BE-NK35X68X20 | BTH-1206D |
| BB1B636171 | 3TM-SX05B71NC3V1 | 30206/27 |
| K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 | F-805339.02 |
| 566096 | SX04A34V1 | F-232032-60 |
| BB1B362021 | SF0499 | F-232032.2-41 |
| 545995.H49A | SC05B97 | W26G3S7R-7N239 |
| HM803146/10 | SF05A84 | BTH-1206D |
| BB1B636171 | DG307217 | 32011 |
| NJ2205 | SF06A27 | Teslimat Yöntemi: |
DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF vb. gibi Ekspres ile.Veya Hava / Deniz yoluylaTÜM DÜNYAYA.Şirket Bilgileri
![]()
![]()
![]()
![]()
Otomobil şanzıman rulmanı, bir arabanın şanzıman sistemindeki kritik bir bileşendir. Birincil işlevi, şanzıman içindeki dişlileri ve milleri destekleyerek sürtünmeyi ve aşınmayı en aza indirirken pürüzsüz ve verimli dönüşü sağlamaktır. Rulman, şanzımanın güvenilir ve sessiz çalışmasını sağlayarak motor torkunu tekerleklere aktarmaya yardımcı olur.
Otomobil şanzımanlarında yaygın olarak kullanılan rulman türleri nelerdir?
Otomobil şanzımanlarında yaygın olarak kullanılan rulman türleri arasında konik makaralı rulmanlar, iğneli makaralı rulmanlar ve küresel makaralı rulmanlar bulunur. Her tür, şanzıman içindeki belirli yük gereksinimlerine, alan kısıtlamalarına ve operasyonel koşullara göre seçilir. Örneğin, konik makaralı rulmanlar, birleşik radyal ve eksenel yükleri işleme konusunda mükemmeldir, bu da onları birçok şanzıman uygulaması için ideal kılar.
Doğru Otomobil Şanzıman Rulmanını Seçmek Neden Önemlidir?
Doğru Otomobil Şanzıman Rulmanını seçmek önemlidir, çünkü şanzımanın performansını ve ömrünü doğrudan etkiler. Yanlış boyutlandırılmış veya kötü tasarlanmış rulmanlar erken aşınmaya, artan gürültüye ve azalan yakıt verimliliğine yol açabilir. İyi seçilmiş bir rulman, optimum performansı sağlar, bakım maliyetlerini azaltır ve şanzımanın hizmet ömrünü uzatır.