| Marka Adı: | As Per Request |
| Model Numarası: | F-208801.1 |
| Adedi: | 2 |
| fiyat: | $5-10 |
Stokta Var F-208801.1 İğneli Makaralı Rulman 20x30x7.5mm F208801.1 Otomatik Şanzıman Rulmanı
Açıklama:
| Rulman Modeli | F-208801.1 |
| Menşe Ülke | ALMANYA |
| Stok Miktarı.(adet) | 280.adet (Daha fazlası yolda) |
| Uygulama | Otomotiv |
| Sıra No. |
Tek Sıra |
| d - İç Çap | 20mm |
| D - Dış Çap | 30mm |
| B - Genişlik | 7.5mm |
| Ağırlık / Kütle (KG) | 0.10KG |
| Rulman Tipi | Makaralı Rulman |
| Yapı | İğneli Makaralı Rulman |
| Teslim Süresi | STOKTA |
| GTİP KODU | 8482400000 |
Satın almak isterseniz F-208801.1 Rulman.aşağıda verilen Emma ile SKYPE / WhatsApp / E-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin:SKYPE
| emmaguo24 | WhatsApp / Web Sohbeti |
| +86 15861609346 | E-posta |
| sales2@ boukeylin.com | Ayrıca, aşağıda stokta bulunan Otomatik Rulmanlarımız da bulunmaktadır: |
574963
| F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 | 1982F/1924A |
| 565866 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| HM801346/10 | HM801346/10 | 572791B |
| RNU304 | F-210000 | 578184B |
| F-95117 | 16150/16284 | F-122502/2RSN |
| SF06A24 | BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | F-555102.01 |
| 3TM-6205X30/26 | HM88547/10 | 387A/382S |
| SX05A87NCS30PX1 | SX05A52 | LM29749/11 |
| F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 | 580704 |
| F-122502/2RSN | SF06A24 | NP618892/NP355857 |
| F-123391.1 | SC05A61 | F-223356-551 |
| BT1-0085/HM88510 | SC05A61 | F-223356-551 |
| HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 | BB1B363228DB |
| STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 | BB1B363171 |
| 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 | VKBA3588 |
| F-232032 | SX05A63NCS30PX1 | BAH-0106B |
| BB1B362937 | BE-NK35X68X20 | BTH-1206D |
| BB1B636171 | 3TM-SX05B71NC3V1 | 30206/27 |
| K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 | F-805339.02 |
| 566096 | SX04A34V1 | F-232032-60 |
| BB1B362021 | SF0499 | F-232032.2-41 |
| 545995.H49A | SC05B97 | W26G3S7R-7N239 |
| HM803146/10 | SF05A84 | BTH-1206D |
| BB1B636171 | DG307217 | 32011 |
| NJ2205 | SF06A27 | VKBA6525 |
| 540416A | EC0-CR-05A31PX1 | VKBA6526 |
| F-208843 | DE0681CS18PX1/L260 | K57X73X15 |
| 572933H49A | SC0929 | T150418/T164792 |
| 6305N | AU0712 | Teslimat Yöntemi: |
![]()
![]()
DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF vb. gibi Ekspres ile.veya Hava / Deniz yoluylaTÜM DÜNYAYA.SSS
Gürültü ve titreşim, yanlış hizalama, uygun olmayan montaj veya kirlenmenin göstergesi olabilir. Bu sorunları çözmek için öncelikle F-208801.1 rulmanının doğru hizalamasını ve montajını kontrol edin, tüm montaj yüzeylerinin temiz ve düz olduğundan emin olun. Yabancı cisim girişine dair herhangi bir belirti olup olmadığını araştırın ve kirliyse yağlayıcıyı temizleyin veya değiştirin. Titreşim analizi uygulamak, sorunun kaynağını belirlemeye yardımcı olabilir; bu, rulman hasarı veya sistemi etkileyen dış faktörler olsun. Hasar tespit edilirse, daha fazla sistem bozulmasını önlemek için F-208801.1 rulmanını derhal değiştirin.
2.Yüksek hızlı uygulamalarda F-208801.1 iğneli makaralı rulmanlar için doğru yağlamayı nasıl sürdürürsünüz?
Yüksek hızlı uygulamalarda yağlama daha da kritik hale gelir. Sürtünmeyi ve ısı üretimini azaltmak için düşük viskoziteye sahip, yüksek hızlı iğneli makaralı rulmanlar için özel olarak tasarlanmış bir yağlayıcı kullanın. F-208801.1 rulmanlarının iyi yağlanmış ve serin kalmasını sağlamak için düzenli yağlayıcı değişim aralıkları gereklidir. Temiz yağlayıcının sürekli bir tedarikini sağlayan güvenilir bir yağlama sistemi uygulamak, rulmanın performansını ve ömrünü önemli ölçüde artırabilir.
3.Dış mekan uygulamalarında F-208801.1 iğneli makaralı rulmanlar kullanılırken hangi çevresel faktörler göz önünde bulundurulmalıdır?
Dış mekan kullanımı için F-208801.1 iğneli makaralı rulmanlar, değişken sıcaklıklara, neme ve potansiyel kirlenmeye maruz kalır. Neme ve partikül girişine karşı koruma sağlamak için contalı uç kapaklar veya harici contalar gibi uygun sızdırmazlık düzeneklerine sahip rulmanları seçmek çok önemlidir. Contaları temizlemek ve bakımını yapmak için düzenli denetimler esastır. Ek olarak, özellikle aşındırıcı bir ortamda ise korozyona dayanıklı malzemeler seçmek, rulmanın dayanıklılığını büyük ölçüde artırabilir. F-208801.1 iğneli makaralı rulmanların performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarmak için dış mekan ayarlarında bakım ve koruma için her zaman üreticinin tavsiyelerine uyun.