| Marka Adı: | As Per Request |
| Model Numarası: | F-208801.4 |
| Adedi: | 2 |
| fiyat: | $5-10 |
F-208801.420*30*7.5mm'lik iğneli rulo rulman F208801.4Otomobil rulmanı
Açıklama:
| rulman modeli | F-208801.4 |
| Doğum Ülkesi | ALMANYA |
| Depo miktarı (pc) | 280.pcs (Daha fazlası geliyor) |
| Uygulama | Otomotiv |
| Satır No. |
Tek satır |
| d - Bor | 20 mm |
| D - Dış çapı | 30 mm |
| B - Genişlik | 7.5mm |
| Ağırlık / Kilo | 0.10KG |
| rulman tipi | Rol rulmanları |
| Yapı | İğneli rulo rulmanı |
| Önderi Zamanı | Stokta |
| HS KODU | 8482400000 |
Eğer satın almak istiyorsanızF-208801.4Bearing.Sadece Shary ile iletişime geçmekten çekinmeyin.WhatsApp / E-posta aşağıdaki gibi verilmiştir:
| e-posta | Şary@ gqbearing.com |
| WhatsApp / WebChat | +86 13616183211 |
![]()
Ayrıca stokta aşağıdaki gibi otomatik rulmanlarımız da var:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1 - BT1 - BT2 | BT1Bölge | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
![]()
![]()
Teslim yöntem:DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF gibi Express ile.Ya da Hava / Deniz yoluylaDünyanın Her Yerinde.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
F-208801.4 iğneli rulo rulmanlarında işlev sırasında gürültü ve titreşim sorunları nasıl ele alınır?
Gürültü ve titreşim yanlış hizalama, uygunsuz montaj veya kirliliğin göstergesi olabilir.Tüm montaj yüzeylerinin temiz ve doğru olduğundan emin olmak. Yabancı nesnenin içeri girmesinin belirtilerini araştırın ve kirlenmişse yağlayıcıyı temizleyin veya değiştirin. titreşim analizini uygulamak sorunun kaynağını belirlemeye yardımcı olabilir.Sistemin hasar görmesine veya dış faktörlere maruz kalmasına rağmenHasar tespit edilirse, sistemin daha fazla bozulmasını önlemek için F-208801.4 rulmanı hemen değiştirin.
Yüksek hızlı uygulamalarda F-208801.4 iğneli rulo rulmanları için doğru yağlamayı nasıl korunur?
Yüksek hızlı uygulamalar için, yağlama daha da kritik hale gelir.sürtünmeyi ve ısı üretimini azaltmak için düşük viskoziteye sahipF-208801.4 rulmanlarının iyi yağlanmış ve serin tutulması için düzenli yağ değiştirme aralıkları gereklidir.Temiz yağ kaynağının sürekli olarak sağlanması için güvenilir bir yağlama sisteminin uygulanması rulmanın performansını ve ömrünü önemli ölçüde artırabilir.
F-208801.4 iğneli rulo rulmanlarını dış mekan uygulamalarında kullanırken hangi çevresel faktörler dikkate alınmalıdır?
Dışarıda kullanmak için F-208801.4 iğneli rulman rulmanları değişen sıcaklıklara, nemlere ve potansiyel kirliliğe maruz kalır.Kapalı uç kapakları veya dış mühürler gibi, nem ve parçacıklara karşı korunmak için gereklidir. ayrıca korozyona dayanıklı malzemelerin seçilmesi,Özellikle uygulama koroziv bir ortamda iseF-208801'in performansını ve ömrünü en üst düzeye çıkarmak için her zaman dış mekanlarda bakım ve koruma için üreticinin önerilerine uyun..4 iğneli rulo rulmanı.