| Marka Adı: | GQZ |
| Model Numarası: | XR766052 |
| Adedi: | 5 adet |
| fiyat: | $759-$769 |
| Teslimat süresi: | Ödemenizi aldıktan 3 iş günü sonra |
| Ödeme Koşulları: | T/T veya Western Union veya PayPal |
XR766052 Çapraz Konik Makaralı Rulman, CNC makine parçaları ve gelişmiş endüstriyel sistemler için tasarlanmış yüksek hassasiyetli, ağır hizmet tipi bir rulmandır. 424.95 mm iç çap, 614.924 mm dış çap ve 65 mm genişlik boyutlarıyla, emperyal standartlara uyar ve yüksek performanslı işleme ortamları için idealdir.Model: XR766052Boyut:
424.95x614.924x65mm
| İç Çap (ID) | 614.924 mm |
|---|---|
| Dış Çap (OD) | 614.924 mm |
| Genişlik (H) | 65 mm |
| Tip | Çapraz Konik Makaralı Rulman |
| Yapı | Çapraz Konik Makaralar |
| Malzeme | Rulman Çeliği |
| Ön Yük | Özel |
| Hassasiyet Sınıfı | P5 / P4 isteğe bağlı |
| Uygulama | CNC Makine Parçaları, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Uygulamalar | CNC Takım Tezgahları – Yüksek hassasiyetli işleme ve kararlı çalışma. |
| Takım TezgahıMilleri – Doğru dönüş için güçlü rijitlik. | Endüstriyel Otomasyon – Yük altında güvenilir hareket kontrolü. |
![]()
| B | r | Cr (KN) | Co (KN) | Cr (KN) | - | 230 | 150 | 230 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 114.3 | 1 | 3.3 | 156 | 3.3 | 361 | 1100 | - | 5.15 | 160 | 240 |
| 114.3 | 1.1 | 96.8 | 88 | 3.3 | 957 | 1000 | - | 6.7 | 914.4 | 280 |
| 114.3 | 1.5 | 1170 | 175 | 3.3 | 920 | 9000 | XR496051 | 5.59 | 203.2 | 279.4 |
| 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 920 | 850 | - | 5.4 | 240 | 300 |
| 31.75 | 1.5 | 110 | 188 | 134 | 920 | 850 | - | 5.4 | 240 | 300 |
| 114.3 | 18200 | 88 | 914.4 | 3.3 | 361 | 700 | - | 13 | 250 | 310 |
| 114.3 | 1 | 187 | 216 | 114 | 361 | 700 | - | 13 | 250 | 350 |
| 114.3 | 1.3 | 187 | 3.3 | 281 | 657 | 670 | JXR678054 | 12.5 | 300 | 400 |
| 37 | 1.5 | 914.4 | 609.6 | 223 | 920 | 560 | JXR678054 | 38 | 300 | 495 |
| 37 | 1.5 | 914.4 | 609.6 | 223 | 920 | 560 | JXR678054 | 38 | 300 | 495 |
| 60 | 1.5 | 914.4 | 497 | 523 | 920 | 600 | - | 19.5 | 200 | 680 |
| 45 | 2.5 | 216 | 427 | 281 | 1700 | 430 | JXR678052 | 46.5 | 330.2 | 457.2 |
| 63.5 | 3.3 | 264 | 396 | 514 | 9400 | 620 | - | 27 | 350 | 470 |
| 114.3 | 3.3 | 3.3 | 380 | 119 | 9400 | 560 | JXR699050 | 30 | 370 | 495 |
| 50 | 3.3 | 93.6 | - | 119 | 9400 | 600 | 114.3 | 15 | 114.3 | 680 |
| 114.3 | 1.1 | 609.6 | 497 | 281 | 957 | 430 | - | 46.5 | 400 | 1524 |
| 114.3 | 2.5 | 609.6 | 920 | 523 | 1700 | 400 | 200 | 27.5 | 432.003 | 609.6 |
| 38.1 | 3.3 | 83 | 910 | 530 | 9400 | 400 | JXR766051 | 51 | 350 | 609.6 |
| 63.5 | 3.3 | 396 | 856 | 514 | 9400 | 420 | JXR766052 | 62 | 424.95 | 614.924 |
| 65 | 3.3 | 470 | 960 | 600 | 9400 | 380 | JXR820060 | 680 | 580 | 760 |
| 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 2197.1 | 9400 | 300 | JXR836050 | 148 | 600 | 914.4 |
| 80 | 6.4 | 627 | 1380 | 2197.1 | 3250 | 300 | JXR836050 | 148 | 600 | 914.4 |
| 80 | 6.4 | 680 | 1460 | 2197.1 | 3250 | 300 | JXR8444050 | 150 | 685.8 | 914.4 |
| 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 3250 | 260 | JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 |
| 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 9400 | 260 | JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 |
| 79.375 | 3.3 | 693 | 1660 | 900 | 9400 | 260 | JXR882054 | 185 | 901.7 | 1117.6 |
| 82.555 | 3.3 | 781 | 2580 | 1060 | 5600 | 200 | JXR882058 | 450 | 939.8 | 1170 |
| 82.555 | 3.3 | 781 | 2580 | 1060 | 9400 | 200 | JXR882058 | 450 | 939.8 | 1170 |
| 82.55 | 3 | 920 | 2580 | 1200 | 5600 | 200 | - | 215 | 950 | 1170 |
| 114.3 | 1327.15 | 968 | 2690 | 1310 | 5600 | 215 | JXR889058 | 430 | 1028.7 | 1327.15 |
| 114.3 | 1524 | 1230 | 3310 | 3150 | 9400 | 430 | - | 350 | 1270 | 1524 |
| 95.25 | 3.3 | 1230 | 3310 | 1760 | 9400 | 450 | JXR889060 | 430 | 1028.7 | 1327.15 |
| 114.3 | 1524 | 1230 | 3310 | 3150 | 9400 | 430 | - | 350 | 1270 | 1524 |
| 114.3 | 3.3 | 1300 | 3830 | 1760 | 9400 | 95 | JXR897051 | 500 | 1549.4 | 1828.8 |
| 101.6 | 3.3 | 1400 | 4510 | 2040 | 9400 | 80 | - | 675 | 1879.6 | 2197.1 |
| 114.3 | 5.4 | 1510 | 5240 | 2040 | 18200 | 43 | - | 1130 | 2463.8 | 2819.4 |
| 114.3 | 5.4 | 2330 | 8740 | 3150 | 18200 | 18200 | Neden GQZ Rulmanını Seçmelisiniz? | Hassas Üretim Uzmanlığı | Esnek Özelleştirme Seçenekleri | Esnek Özelleştirme Seçenekleri |
![]()
![]()
![]()
![]()